ابزار وبلاگ

انتخابات شهرستان بحنورد - شهرستان بجنورد
سفارش تبلیغ
صبا

http://mehrangoli64.ParsiBlog.com
 
لینک های مفید
Online User

با مشخص شدن نتایج قطعی اکثر حوزه های انتخابیه مجلس نهم تا حد زیادی ترکیب سیاسی این دوره از مجلس نیز مشخص شده است ترکیبی که علاوه بر تغییر تعداد زیادی از نمایندگان دوره قبل و ورود چهره های جدید و تا حدودی جوان به بهارستان نشان دهنده حضور چهره های مستقل، نمایندگانی از جبهه متحد اصول گرایان، جبهه پایداری، جبهه ایستادگی و جبهه مردمسالاری است. آن چه در پی می آید بررسی گرایش سیاسی منتخبان مردم در مجلس نهم براساس فهرست رسمی 4 جبهه متحد اصول گرایان ، پایداری، مردمسالاری و ایستادگی است کسانی که در این فهرست ها حضور نداشته اند به عنوان چهره های مستقل در نظر گرفته شده اند هرچند ممکن است با آغاز به کار مجلس نهم و تشکیل فراکسیون های سیاسی در این مجلس این ترکیب و به ویژه وضعیت چهره های مستقل نیز دستخوش تغییر شود.هرچند در این میان هنوز وضعیت برخی حوزه ها و هم چنین شهر تهران نیز به طور قطعی از سوی ستاد انتخابات اعلام نشده است که می تواند این ترکیب را با تغییراتی مواجه کند.



منتخب مجلس نهم حوزه انتخابیه گرایش سیاسی

* محمد علی مددی -میانه(مستقل)

*سید بهلول حسینی -میانه(مستقل)

* عثمان احمدی -مهاباد(مستقل)

*جواد هروی -قائنات(مستقل)

*علی ایران پور -مبارکه(مستقل)

*سید سعید زمانیان دهکردی- شهرکرد(جبهه متحد)

*علی اردشیر لاریجانی -قم(جبهه متحد)

*رضا آشتیانی عراقی -قم(جبهه متحد)

*احمد امیرآبادی فراهانی -قم (مستقل)

*محمد قسیم عثمانی -بوکان (جبهه مردم سالاری)

*ارسلان فتحی پور -کلیبر (مستقل)

*میرقسمت موسوی عصر- گرمی(جبهه متحد)

*حمیدرضا خصوصی ثابت -صومعه سرا (مستقل)

*جلال یحیی زاده -تفت و میبد(جبهه متحد-جبهه پایداری)

*عطاء ا... حکیمی -رودبار(مستقل)

*عبدا... زاده -فردوس طبس بشرویه و سرایان(جبهه متحد)

*محمدرضاتابش -اردکان(جبهه مردم سالاری)

*محمدباقری -بناب(مستقل)

*خسروی -سمنان و مهدی شهر(جبهه متحد – جبهه پایداری)

*عبدا... رستمیان -دامغان(مستقل)

*محمدابراهیم رضایی - خمین(جبهه متحد-جبهه پایداری)

*محمدحسین قربانی -آستانه اشرفیه(مستقل)

*محمد ابراهیم محبی -سنقر و کلیایی(جبهه متحد-پایداری)

*بهروز نعمتی -اسد آباد(مستقل)

*الیاس طاهری -اقلید(جبهه متحد)

*صفرنعیمی رز -آستارا (مستقل)

*علی پور -ماکو چالدران پلدشت(جبهه پایداری – جبهه متحد)

*محسن صرامی فروشان - خمینی شهر (مستقل)

*قاسم احمدی لاشکی -نوشهر و چالوس(ایستادگی)

*رجب رحمنی- تاکستان(مستقل)

*رحمت ا... نوروزی- علی آباد(جبهه متحد-جبهه پایداری-جبهه ایستادگی)

*سید ناصر موسوی لارگانی -فلاورجان(جبهه متحد)

*مهنازبهمنی -سراب(مستقل)

*حبیب آقاجری- ماهشهر امیدیه و هندیجان(جبهه متحد-جبهه پایداری)

*علی اکبر ناصری- بابل(جبهه متحد-جبهه پایداری وایستادگی)

*حسین نیازی آذری- بابل(جبهه متحد-ایستادگی)

*یونس اسدی -مشگین شهر(جبهه مردم سالاری)

*محمدسعید اربابی -ایرانشهر(مستقل)

*امیر عباس سلطانی -بروجن (مستقل)

*سید محمد مهدی پور فاطمی -دشتی و تنگستان(مستقل)

*سید حمید رضا طباطبایی نایینی-نایین خور و بیابانک(جبهه متحد)

*مهدی سنایی- نهاوند(جبهه مردم سالاری)

*سید محمد باقرعبادی- بیرجند و درمیان(جبهه متحد - پایداری)

*سید موسی موسوی -لامرد و مهر(جبهه متحدوپایداری)

*روح ا... عباس پور -بویین زهرا(جبهه متحد - جبهه پایداری)

*موسی غضنفرپور -بم ریگان فهرج و نرماشیر(جبهه متحد - جبهه پایداری)

*عبدالکریم جمیری -بوشهر کنگاور و دیلم(جبهه متحدوپایداری)

*حسین محمدزاده -درگز(جبهه متحد)

*محمدسقایی -استهبان و نی ریز(جبهه متحد)

*مهدی دواتگری -مراغه و عجب شیر(جبهه متحد)

*حسین میر محمدی -گلپایگان و خوانسار(مستقل)

*هادی قوامی -اسفراین(جبهه متحد)

*عبدالرضا عزیزی -شیروان(مستقل)

*یعقوب جدگال -چابهار کنارک ونیک شهر(مستقل)

*محمد مهدی زاهدی -کرمان و راور(جبهه متحد)

*محمد رضا پورابراهیمی -کرمان و راور (مستقل)

*علی نعمت چاردولی -ملایر(مستقل)

* نظری مهر- کردکوی، ترکمن بندرگز و گمیشان(جبهه متحد)

* محمدمهدی رهبری - رودسر و املش(مستقل)

* ابوالقاسم خسروی - تربت حیدریه، زاوه و مه ولات(جبهه پایداری)

* شاهرخ رامین - دماوند و فیروزکوه(مستقل)

* احمد جباری - بندر لنگه، بستک و پارسیان (جبهه پایداری)

* ایرج ندیمی - لاهیجان و سیاهکل (مستقل)

* سیدعبدالکریم هاشمی ابراهیمی - میناب (جبهه متحد)

* موسی احمدی - دیر، کنگان و جم (جبهه پایداری - جبهه متحد)

* سیدراضی نوری - شوش (جبهه پایداری - جبهه ایستادگی - جبهه متحد)

* هدایت ا... میرمراد زهی - سراوان (جبهه متحد - ایستادگی)

* فرهاد بشیری - پاکدشت (جبهه پایداری - جبهه متحد)

* احمدعلی مقیمی - بهشهر و نکا (جبهه ایستادگی - جبهه پایداری)

* محمدسادات ابراهیمی - شوشتر و گتوند (جبهه مردم سالاری - جبهه ایستادگی)

* حاجی دلیگانی - شاهین شهر و میمه (جبهه متحد)

* وحید احمدی - کنگاور، صحنه، هرسین (جبهه ایستادگی ومتحد)

* حسین نقوی حسینی - ورامین و پیشوا (مستقل)

* رضا عبدالهی - ماهنشان، انگوران (جبهه متحد)

* نادر قاضی پور - ارومیه (مستقل)

* عابد فتاحی - ارومیه (مستقل)

* جواد جهانگیرزاده - ارومیه (جبهه ایستادگی - جبهه متحد)

* اسماعیلی - زنجان و طارم (جبهه ایستادگی - پایداری - متحد)

* محسن علیمردانی - زنجان و طارم (جبهه متحد)

* حامد قادرمرزی - قروه و دهگلان (مستقل)

* عبدا... سامری - خرمشهر (مستقل)

* محمدجلیل سرقلعه - لردگان (مستقل)

* احمد بخشایش اردستانی - اردستان (مستقل)

* نعمت ا... منوچهری - پاوه و جوانرود (مستقل)

* ابوالفضل ابوترابی - نجف آباد و تیران (مستقل)

* جلالی - شاهرود و میامی (جبهه متحد - جبهه ایستادگی)

* علی جلیلیان - اسلام آباد غرب و دالاهو (جبهه پایداری)

* دهقانی نقندر - چناران طرقبه و شاندیز (جبهه پایداری و متحد)

* حسن خسته بند - بندرانزلی (مستقل)

* عباس فلاحی باباجان - اهر و هریس (جبهه پایداری)

* محمد فیروزی - نطنز و قمصر (مستقل)

* محمدتقی توکلی - الیگودرز (مستقل)

* محمد بزرگواری - کهگیلویه و بهمئی (جبهه پایداری - جبهه متحد)

* فرج ا... عارفی - جیرفت و عنبرآباد (مستقل)

* حسین فتاحی - شهر بابک (جبهه ایستادگی - جبهه متحد)

* حسین امیری خامکانی - زرند و کوهبنان (مستقل)

* محمدحسن آصفری - اراک و کمیجان (جبهه ایستادگی)

* عباس رجایی - اراک و کمیجان ( جبهه متحد وایستادگی)

* صمد عیسی دارایی - اندیمشک (مستقل)

* رضا صابری - رامیان و آزادشهر (جبهه ایستادگی)

* اسماعیل جلیلی - مسجدسلیمان و لالی (مستقل)

* امید کریمیان - مریوان و سروآباد (مستقل)

* شهلا میرگلوبیات - ساوه و زرندیه (جبهه ایستادگی)

* علاءالدین بروجردی - بروجرد (جبهه متحد)

* علی علی لو - شبستر (جبهه پایداری - جبهه متحد)

* روح ا... بیگی - میاندوآب، شاهین دژ و تکاب (جبهه متحد)

* رسول خضری - پیرانشهر و سردشت (مستقل)

* جلیل جعفری - خلخال و کوثر (مستقل)

* محمدرضا محسنی - سبزوار (جبهه متحد- جبهه ایستادگی)

* سبحانی فر - سبزوار (جبهه ایستادگی - جبهه مردم سالاری)

* محمدمهدی برومندی - مرودشت، ارسنجان (مستقل)

* شهباز حسن پور - سیرجان و بردسیر (جبهه ایستادگی - جبهه متحد - جبهه مردم سالاری)

* محسن بیگلری - سقز و بانه (مستقل)

* داریوش اسماعیلی - سروستان (مستقل)

* محمدرضا رضایی کوچی - جهرم (جبهه پایداری)

* منصور حقیقت پور - اردبیل، نمین، نیر و سرعین (جبهه متحد - جبهه پایداری - جبهه ایستادگی)

* کمال الدین پیرموذن - اردبیل، نمین، نیر و سرعین (جبهه مردم سالاری - جبهه ایستادگی)

* ایرج عبدی - خرم آباد و دورود (جبهه ایستادگی)

* عبدالرضا مصری - کرمانشاه (جبهه ایستادگی ومتحد)

* سیدسعید حیدری طیب - کرمانشاه (مستقل)

* سیدشریف حسینی - اهواز و باوی (جبهه ایستادگی)

* حسن تامینی لیچائی - رشت (جبهه مردم سالاری)

* عبدالکریم رجبی - مینودشت و گالیکش (مستقل)

* حسین سبحانی نیا - نیشابور (جبهه ایستادگی - جبهه متحد)

* علی مروی - نیشابور (مستقل)

* فتح ا... حسینی - قصرشیرین و سرپل ذهاب (جبهه ایستادگی - جبهه متحد)

* محمد رجایی - گناباد و بجستان (جبهه متحد - جبهه پایداری)

* عبدا... تمیمی - شادگان (مستقل)

* غلامرضا تاج گردون - گچساران (جبهه مردم سالاری)

* عوض حیدرپور - شهرضا و دهاقان (جبهه ایستادگی ومتحد)

* عبدالکریم حسین زاده - نقده و اشنویه (مستقل)

* محمدحسن دوکانی - فسا (جبهه ایستادگی)

* شهروز افخمی - ملکان (جبهه متحد - جبهه پایداری)

* غلامحسین شیری علی آباد - هشترود (مستقل)

* محمد حسن نژاد - مرند و جلفا (مستقل)

* عزیز اکبریان - کرج (جبهه متحد) فاطمه آجورلو

* محمدجواد کولیوند - کرج (جبهه متحد)

* غلامرضا کاتب - گرمسار و آرادان (جبهه ایستادگی)

* کمال علی پور خنکداری - قائم شهر و سوادکوه (مستقل)

* سیدمحمدعلی حسینی - خدابنده (جبهه پایداری)

* اسدالهی - تربت جام و تایباد (جبهه متحد - جبهه ایستادگی)

* جمشید جعفرپور - لارستان (جبهه متحد- جبهه ایستادگی - جبهه پایداری)

* سیدمهدی موسوی نژاد - دشتستان (جبهه متحد - جبهه پایداری)

* نادر فریدونی - فیروزآباد (مستقل)

* حسن کامران - اصفهان (مستقل)

* احمد سالک - اصفهان (جبهه متحد - جبهه پایداری)

* نیره اخوان - اصفهان (مستقل)

* عباس مقتدایی - اصفهان (جبهه پایداری)

* موسی الرضا ثروتی (جبهه متحد) قاسم جعفری (جبهه متحد- پایداری)- بجنورد

* سید امیر حسین قاضی زاده (جبهه پایداری - جبهه متحد) سید هاشم بنی هاشمی(جبهه پایداری - جبهه متحد) نصرا... پژمان فر (جبهه پایداری)- مشهد (تکلیف 2کرسی دیگر این حوزه در مرحله دوم مشخص خواهد شد)

* حسین سبحانی نیا (جبهه متحد اصول گرایان - ایستادگی) علی مروی (مستقل)- نیشابور و فیروزه

* احمد سجادی- فریمان و سرخس (جبهه متحد اصول گرایان)

* محمد رجایی -گناباد و بجستان (جبهه متحد- جبهه پایداری)

*روبرت بیگلریان- ارامنه اصفهان و جنوب ایران (مستقل)

*«محمدعلی اسفنانی»- فریدون شهر، فریدن و چادگان (مستقل)

*«هادی شوشتری»- قوچان و فاروج (مستقل)

*«قاسم عزیزی» -شازند (جبهه ایستادگی)

*«علیرضا سلیمی»- محلات و دلیجان (مستقل)

*«الیاس طاهری»- اقلید (جبهه متحد اصول گرایان)

*«حبیب برومند»- پارس آباد و بیله سوار (مستقل)

*«علی اکبر آقایی مغانجوقی»- سلماس (مورد حمایت جبهه متحد)

*«موید حسینی صدر»- خوی و چایپاره (جبهه مردم سالاری)

*«مهدی عیسی زاده» (مستقل)و «روح ا... بیگی» (مورد حمایت جبهه متحد) منتخبان مردم شاهین دژ و تکاب

*«رسول خضری» منتخب حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت (مستقل)

*«مفید کیایی نژاد»- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان (مورد حمایت جبهه متحد و پایداری)

*«فیاضی»- نور و محمودآباد (مورد حمایت جبهه متحد)

*«مراد هاشم زهی» منتخب نهبندان و سربیشه (مستقل)

*« محمد دامادی» (مورد حمایت جبهه متحد) و «سید رمضان شجاعی کیاسری » (جبهه ایستادگی) منتخبان مردم ساری و میاندورود

*«محمدصالح جوکار»- یزد و صدوق (مورد حمایت جبهه متحد و پایداری)

*«نجف نژاد»- بابلسر و فریدونکنار (مورد حمایت جبهه متحد)

*«عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی»- شرق هرمزگان (مستقل)

*«یوسفیان ملا»- آمل (مستقل)

*«امیر خجسته»- شهرستان همدان و فامنین(جبهه متحد اصول گرایان)

*«شمس ا... بهمنی»- رامهرمز و رامشیر(مستقل)

*«غلام محمد زارعی»- شهرستان های بویراحمد و دنا

*«نبی ا... احمدی»- داراب و زرین دشت (مستقل)

*«محمدمهدی برومندی»- پاسارگاد(مستقل)

*«شاهین محمدصادقی»- کازرون (جبهه متحد اصول گرایان)

*«عنایت ا... هاشمی»- سپیدان (جبهه متحد اصول گرایان)

*«داریوش اسماعیلی»- خرامه، سروستان و کوار(مستقل)

*«نوذر شفیعی»- ممسنی و رستم (مستقل)

*«سید محمد بیاتیان»- بیجار (جبهه متحد اصول گرایان)

*محمد اسماعیل نیا- کاشمر، بردسکن و خلیل آباد (جبهه متحد اصول گرایان)

* محمدرضا خان محمدی- ابهر و خرمدره (مستقل)

* حمیدرضا پشنگ- خاش (جبهه مردم سالاری)

* محمود نگهبان سلامی- خواف و رشتخوار (مستقل)

* امیری کهنوج - کهنوج و فاریاب (جبهه متحد- جبهه پایداری)

* حجت ا... خدایی سوری- دلفان و سلسله (جبهه متحدوایستادگی)

* اسفندیار اختیاری کسنویه - اقلیت دینی زرتشتیان (مستقل)

* کارن خانلری- اقلیت دینی ارامنه شمال (مستقل)

* یوناتن بت کلیا- اقلیت دینی آشوری کلدانی (مستقل)

* سیامک مره صدق- اقلیت دینی کلیمیان (مستقل)

* محمدحسین فرهنگی- تبریز، آذرشهر و اسکو (جبهه پایداری- جبهه متحد)

* مسعود پزشکیان- تبریز، آذرشهر و اسکو (جبهه مردم سالاری)

* علیرضا منادی- تبریز، آذرشهر و اسکو (مستقل)

*ضرغام صادقی -شیراز(جبهه متحد وپایداری)

*جعفر قادری- شیراز(جبهه متحد)

*سیداحمد رضا دستغیب-شیراز(جبهه مستقل)

* حسین آذین-رفسنجان وانار(جبهه مستقل )

*ابوالقاسم جراره -بندرعباس (جبهه پایداری)

*محمد آشوری-بندرعباس (جبهه مردم سالاری ومتحد)

*منصور آرامی-بندرعباس (جبهه متحد


[ سه شنبه 90/12/16 ] [ 9:24 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

تبریک تبریک

کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه بجنورد ، مانه وسملقان وگرمه وجاجرم

آقای دکتر قاسم جعفری

دکتر قاسم جعفری

آقای موسی الرضا ثروتی

موسی الرضا ثروتی

راهی مجلس نهم شدند 

 

 


[ شنبه 90/12/13 ] [ 12:17 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

 

انتخابات

تحـــریم ، تــرور ، اهانت دیگــــــــر اثـــــــــر ندارد

رای ، رای ِ ملـــــت است دشمـــــن این را بــــــداند

قصد دشــمن ، تفــــرقه مقصـــــــد ما ، روح الله

ما همگی ، یک حـــزبیم حزب فقط «حــزب الله»

قصد دشمن ، جـــُـــدایی اُمّت ما ، خــــــُــــــدایی

رهـــــــرو انقلابــــــــــیم مهدیعج بیا ، کــُــجایی؟

ما ز ِ یک پیکــــــــــریم پیکرمان ، انقـلاب است

فدایــیان رهـــــــــــــبریم قصد دشمن، سراب است

حضورمان، پـُر شــورست چشمان دشمن ، کورست

ای دشمنان ، بدانـــــــید انقلاب ما انفجار نورست

وعـــــــد? ما انتــــــخابات عاشق ِ انقلاب و وطــــنیم

«خامــــــنه ای» لب تر کند گردن ِ دشمن می شــــکنیم

 


[ دوشنبه 90/12/8 ] [ 10:18 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

کدام یک از نمایندگان مجلس هشتم، در رقابت نهمین دوره حضورندارند؟
به گزارش جهان، در میان اسامی 3299 نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس نهم، اسامی61 نفر از نمایندگان کنونی دیده نمی?شود. برخی همچون محمدتقی رهبر و سیدحسین هاشمیان به دلیل کبر سن، شرط نامزدی در انتخابات -حداکثر 75 سال- را از دست داده?اند. برخی همچون موسی قربانی و جمشید انصاری اصلا ثبت نام نکردند و برخی دیگر همچون اقبال محمدی و نادر قاضی پور رد صلاحیت شده?اند.
 
به نوشته خبر، اسامی 63 نماینده? این دوره مجلس که در رقابت آتی به هر دلیل حضور ندارند، از این قرار است:
1- فاطمه آجرلو (کرج) 2- سیداحمد آوایی - خوزستان (دزفول) 3-محمود احمدی بیغش - مرکزی (شازند) 4- بهمن اخوان - مرکزی (آشتیان / تفرش) 5- علی اکبر اولیاء - یزد (صدوق / یزد) 6-جمشید انصاری - زنجان (زنجان / طارم) 7- شکور اکبرنژاد - آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) 8- سید رضا اکرمی - تهران 9-عبدالناصر ایزدی - گلستان (گرگان) 10- محمدتقی بختیاری - کرمان (بافت)
 
11- سیروس برنابلداچی - چهار محال بختیاری (بروجن) 12-محمدعلی پرتوی - آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) 13-نصراله ترابی قهفرحی - چهار محال بختیاری (شهرکرد) 14-فریدون حسنوند - خوزستان (اندیمشک) 15-علی‌اصغر حسنی - فارس (خنج / لارستان) 16-حسین حسنی بافرانی -اصفهان (نائین) 17-سید شریف حسینی - خوزستان (اهواز) 18-خلیل حیات مقدم - خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) 19- محمدحسین حیدریان - کرمانشاه (سنقرکلیایی) 20- سلمان خدادادی - آذربایجان شرقی (ملکان)
 
21- سید احمدرضا دستغیب - فارس (شیراز) 22- محمدعلی دلاور - خراسان رضوی (درگز) 23- فرهاد دلق‌پوش - گیلان (آستارا) 24- عزت‌الله دهقانی - لرستان (ازنا / دورود) 25- محمدقیوم دهقانی - سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) 26- امین‌حسین رحیمی - همدان (ملایر) 27- عبدالله رستگار - گلستان (گنبد کاووس) 28- محمدتقی رهبر -اصفهان (اصفهان) 29- سیروس سازدار - آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) 30- محمدمهدی شهریاری - خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم)
 
31- سید شهاب‌الدین صدر – تهران 32- محمد ضابطی طرقی -اصفهان ( بادرود / خالدآباد / قمصر / نطنز / طرقرود ) 33- شهریار طاهرپور - همدان (تویسرکان) 34- عبدالرضا مرادی استان فارس شهرستان های ممسنی 35- جعفر علی‌پور بهزادی - چهار محال بختیاری (لردگان) 36- رضا علی‌زاده آذربایجان شرقی (ورزقان) 37- محمدامین فرج‌زاده - هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) 38- پیمان فروزش - سیستان و بلوچستان (زاهدان) 39- نادر قاضی‌پور - آذربایجان غربی (ارومیه) 40 -موسی قربانی - خراسان جنوبی (قائنات)
 
41- عبدالجبار کرمی - کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) 42- محمدعلی کریمی - کرمان (راور) 43- علی کریمی فیروزجایی - مازندران (بابل) 44-سید احمد لطفی آشتیانی - مرکزی (اراک / کمیجان) 45- داود محمدجانی - فارس (آباده / بوانات / خرمبید) 46- اقبال محمدی - کردستان (سروآباد / مریوان) 47- جلال محمودزاده - آذربایجان غربی (مهاباد) 48- صمد مرعشی - گیلان (رودبار) 49- غلامحسین مسعودی ریحان - آذربایجان شرقی (اهر / هریس) 50- مصطفی مطورزاده - خوزستان (خرمشهر)
51- علی مطهری - آذربایجان شرقی (شبستر) 52- سید حاجی محمد موحد - خوزستان (بهبهان) 53- سید فاضل موسوی - زنجان (خدابنده) 54- احمد مهدوی ابهری - زنجان (ابهر / خرمدره) 55- محسن نریمان - مازندران (بابل) 56- مجید نصیرپور سردهائی - آذربایجان شرقی (سراب) 57-سعدالله نصیری قیداری - زنجان (زنجان / طارم) 58- محمدابراهیم نکونام -اصفهان (خوانسار / گلپایگان) 59- ابوالفتح نیکنام - مازندران (تنکابن / رامسر) 60- گئورگ وارطان - نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / مسیحیان ارامنه شمال کشور) 61- حسین هاشمیان - کرمان (رفسنجان)


[ شنبه 90/12/6 ] [ 10:11 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

فهرست اسامی نامزدهای مورد حمایت جبهه پایداری در بجنورد و جاجرم
1-دکتر قاسم جعفری
2-دکتر احمدرضا وفایی


[ شنبه 90/12/6 ] [ 8:30 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

فهرست اسامی نامزدهای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان در بجنورد وجاجرم
1-دکتر قاسم جعفری
2-موسی الرضا ثروتی


[ شنبه 90/12/6 ] [ 8:30 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

 

 

از مجموع نامزدهای تایید صلاحیت شده خراسان شمالی 12 نامزد انتخاباتی مربوط به حوزه انتخابیه بجنورد متشکل از شهرستان‌های بجنورد، مانه وسملقان، گرمه و جاجرم است.

بر این اساس اسمی نهایی کاندیداها در حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم به شرح زیر می باشد:

1-علی اکبری

ثروتی

2-موسی‌الرضا ثروتی     کاندید متحد اصولگرایان

قاسم جعفری



3-قاسم جعفری             کاندید متحد اصولگرایان  و  کاندید جبهه پایداری انقلاب اسلامی

علی رضایی

4-علی رضایی

5-سید احیا سیدی

مرتضی صادقی

6-مرتضی صادقی

مهدی طائب پور

7-مهدی طالب‌پور

8-شرف علی نیا

9-احمد گریانلو

10-رضا وحدانی

احمد رضا وفایی

11-احمدرضا وفایی         کاندید جبهه پایداری انقلاب اسلامی

12-علی‌اکبر هاتفی

 


[ شنبه 90/12/6 ] [ 8:0 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

جبهه پایداری

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، برای حوزه انتخابیه شیروان محمدرضا حسین‌نژاد به عنوان نامزد مورد حمایت در لیست این جبهه قرار گرفت.

 حسین‌نژاد هم‌اکنون نماینده مردم شیروان و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی است.

 همچنین برای حوزه انتخابیه بجنورد متشکل از شهرستان‌های جاجرم، گرمه، مانه و سملقان و بجنورد قاسم جعفری و احمد رضا وفایی به عنوان نامزدهای مورد حمایت جبهه قرار گرفته‌اند.

 برای حوزه انتخابیه اسفراین نیز هیچ نامزدی مورد حمایت در لیست این جبهه قرار نگرفته است. البته احتمال اعلام نامزد مورد حمایت جبهه پایداری در اسفراین تا زمان تبلیغات وجود دارد.

 خراسان شمالی دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

 

 


[ یکشنبه 90/11/30 ] [ 12:46 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

به گزارش خبرنگار جهان، چهار نماینده فعلی شهر تهران، چهار نماینده از آذربایجان شرقی، چهار نماینده از استان آذربایجان غربی، 2نماینده از استان اردبیل، یک نماینده از اصفهان، یک نماینده از استان البرز، یک نماینده از استان ایلام، 2 نماینده از خراسان شمالی، 2 نماینده از خوزستان، یک نماینده از استان زنجان، 2 نماینده از سیستان وبلوچیستان، چهار نماینده از استان فارس، یک نماینده از استان قزوین، سه نماینده از استان کردستان، یک نماینده ازاستان کرمان، سه نماینده از استان گیلان، 2 نماینده از لرستان و یک نماینده از استان مازندران رد صلاحیت شده اند.

این رد صلاحیت ها در مرحله اول و توسط هیات های اجرایی انجام شده و طبق قانون این نمایندگان چهار روز فرصت دارند تا اعتراض کنند.
اسامی 40 نماینده به شرح زیر است:

چهار نماینده فعلی شهر تهران
1- علی مطهری نماینده تهران
2- حمید رضا کاتوزیان نماینده تهران
3- علی عباسپور نماینده تهران
4- علیرضا محجوب نماینده تهران

چهار نماینده از آذربایجان شرقی

5- مجید نصیرپور نماینده سراب
6- غلامحسین اهری نماینده اهر و هریس
7-سلمان خدادادی نماینده ملکان
8- رضا علیزاده نماینده ورزقان

چهار نماینده از استان آذربایجان غربی

9-جلال محمود زاده نماینده مهاباد
10-نادر قاضی پور نماینده ارومیه
11-سلیمان جعفرزاده نماینده ماکو
12- علی زنجانی نماینده نقده

2 نماینده از استان اردبیل

13-وکیل سپه نماینده پارس آباد
14-یونس اسدی نماینده مشکین شهر

یک نماینده از اصفهان

15- محمد ضابطی نماینده نطنز

یک نماینده از استان البرز

16- فاطمه آجرلو نماینده کرج

یک نماینده از استان ایلام

17-داریوش قنبری نماینده ایلام

2 نماینده از خراسان شمالی

18- موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد    احراز صلاحیت شده
19-محمدمهدی شهریاری نماینده بجنورد   احراز صلاحیت شده

2 نماینده از خوزستان

20- مصطفی مطور زاده نماینده خرمشهر
21- خلیل حیات مقدم نماینده ماهشهر

یک نماینده از استان زنجان

22- سید فاضل موسوی نماینده خدابنده

2 نماینده از سیستان وبلوچیستان

23- پیمان فروزش نماینده زاهدان
24-یعقوب جدگدل نماینده چابهار و نیک شهر

چهار نماینده از استان فارس

25- داوود محمدجانی نماینده آباده
26-محمد حسن دوگانی نماینده فسا
27- سید احمدرضا دستغیب نماینده شیراز(فرزند فخرالدین)
28- علی اصغر حسنی نماینده لارستان

یک نماینده از استان قزوین

29-قدرت الله علیخانی نماینده قزوین

سه نماینده از استان کردستان

30-عبدالجبار کرمی نماینده سنندج
31- سید عماد حسینی نماینده قروه
32-اقبال محمدی نماینده سنندج

یک نماینده ازاستان کرمان

33-مصطفی رضاحسینی نماینده شهربابک

سه نماینده از استان گیلان

34- سید مهدی صادق نماینده آستانه
35- فرهاد دلق پوش نماینده آستارا
36- بهمن محمدیاری نماینده طوالش

2 نماینده از لرستان

37- هادی مقدسی نماینده بروجرد
38- محمد محمدی سلسه و دلفان

یک نماینده از استان مازندران

39-انوشیروان محسنی بند پی نماینده نوشهر و چالوس


[ چهارشنبه 90/10/21 ] [ 5:44 عصر ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]

حوزه بجنورد مانه وسملقان وگرمه وجاجرم:

1- آقای موسی الرضا ثروتی

موسی الرضا ثروتی

2 -آقای محمد مهدی شهریاری

محمد مهدی شهریاری

3 - آقای قاسم جعفری

دکتر قاسم جعفری

4 - آقای دکتر احمد رضا وفایی

5 - آقای دکتر وحدانی

6 - آقای اسماعیل گرامی مقدم

اسماعیل گرامی مقدم

7 - آقای سید ابوالقاسم حسینی

8 - آقای دکتر صادقی

9 -  آقای رضایی

 

حوزه اسفراین:

1- دکتر هادی قوامی

هادی قوامی

2 - سید رضا نورزاده

سیدرضا نوروززاده

حوزه شیروان:

1  محمد رضا حسین نژاد

محمد رضا حسین نژاد

2 - حسین آفریده

حسین آفریده

3- عبد الرضا عزیزی

عبدالرضا عزیزی


[ چهارشنبه 90/10/21 ] [ 8:50 صبح ] [ مهران گلی ] [ دلگویه های شما () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

<

شهدا شرمنده ایم شهرستان بجنورد

کانون منجی

هئیت حسین جان

آرشیو مطالب
امکانات وب


بازدید امروز: 59
بازدید دیروز: 294
کل بازدیدها: 2190633
Flag Counter